Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82165
Stary 25.05.2018, 10:46
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Z ważnymi zadownikami to się kontrakty przezdłuża ponad pół roku przed wygaśnięciem tak żeby nikt takiego nie podkupił, a my jak zwykle na ostatnią chwilę, a potem jeszcze na koniec podmiana warunków i wielkie z.....o, że
się nie udało.
A skąd wiesz że rozmowy nie były prowadzone rok temu?

Skąd wiadomo, że Lloch chciał tu zostać?

Może po prostu nie chciał podpisywać nowego kontraktu a Wisłe odwlekał, zbywał czekał na lepszą ofertę i traktował Wisłę jak opcję rezerwową? Czy tak trudno na to wpaść?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując