|
Oczywiscie, ze nie dostal wtedy takich warunkow. No i co z tego?
Bo to zawsze przyzwoity grajek byl, ale moim zdaniem dopiero w tej rundzie osiagnal szczyt swojej formy.
BTW: Bolesna prawda jest taka, ze zachowal sie podobnie jak Dolha, ale niektorym ciezko w to uwierzyc przez sympatie do zawodnika.
Ostatnio edytowane przez Snow : 25.05.2018 o godz. 10:27.
|