|
Lis to drugi Gerard Bieszczad.
Nawet historia podobna.
Jest dobry bramkarz Julian Cuesta to sie tu kwadratowe jaja wymysla.
Tez jestem zdania, ze lepiej dac Chorazce szanse niz sprowadzac ledwie dwa lata starszego konkurenta, ktory swoimi wystepami nikomu dupy jeszcze nie urwal, i byl raczej anonimem niz kims kto mial dobre recenzje jak Szumski czy Loska.
|