tsw biała gwiazda napisał(a):

|
A ktoś widział tego Lisa? Ja widziałem w 2 meczach i dużo roboty niestety nie miał. Jednak z tego co zapamiętałem do gra na przedpolu jest u niego fatalna i wolałbym dać szansę Chorążce, niż wydawać 0,5 mln zł.
|
a jak prezentuje sie gra na przedpolu Chorążki?