|
Nie wierze w to co czytam jak co niektórzy tu plują na zarząd!
Zapomnieliście jak ratowali Wisle przed dwoma smiesznymi nabywcami JM i Stechert. Wtedy wszyscy jak jeden mąż brawo zarząd zrobili dobrze robotę itp.
Teraz wszyscy zjechali ich za to ze nie udało się przedłużyć kontraktu z Llonchem ogarnijcie się to tylko piłkarz dla którego liczą się pieniądze.
Moim zdaniem i tak przez te 2 lata i tak wyglada to dobrze dostajemy licencje na grę, mamy ciekawego trenera i odmładzają skład na który czekałem już od dawna.
Pieniądze nie rosną na drzewie i ciężko jest spłacić i to nie małe długi. Wy nie braliście kredytu z banku? Ciężko jest coś spłacać i mieć pieniądze na bieżąca egzystencje. W tych czasach nie ma nic za darmo.
Póki co udaje nam się kontraktować solidnych zawodników za darmo na których można coś zarobić. Oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły.
Co niektórzy na już potrzebują pucharów Ok zgodzę się przydałyby się ale na chwile obecna to nie jest nasz priorytet. Niech się sytauacja ustabilizuje w klubie,
Przestańcie objeżdżać zarząd bo to tak nie powinno być możemy ponarzekać za można było zrobić tak czy tak, ale suma sumarum cieszmy się ze Wisła wciąż jest tu gdzie jest na chwile obecna i odbudowuje się klub. Objechanie zarządu nie świadczy o tym ze zarząd robi coś zle tylko próbuje zrobić wszystko co na chwile obecna jest możliwe. To świadczy zle o nas o kibicach. Wszyscy wymagają ale czy dają wystarczająco dużo żeby to zmienić?!
Pół to był tylko solidny zawodnik wybijający się lekko ponad przeciętność. Mamy w kadrze kilku zawodników może któryś z tych naszych młodych odpali nie zamykajmy się w jednym miejscu. Była Wisła przed i będzie po nim. Płaczecie ze trener nie daje szansy młodym uszczupli się skład będą mieli oni więcej szans na walkę o ta pozycje.
Zróbcie sobie rachunek sumienia i skończcie to p..ierdolenie ze zarząd jest zły tylko dajcie im podejmować decyzje to oni są osobami decyzyjnymi, to oni wiedza co mogą a co nie, to oni wiedza na co ich w tym momencie stać.
Pozdro
Pa. Wcale bym się nie zdziwił jakby nie odpalił w Tilburgu poniwaz jest to techniczna liga a samym gryzieniem trawy jeszcze nikt nie wygrał.
Ostatnio edytowane przez JarooP : 25.05.2018 o godz. 09:31.
|