Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5825
Stary 25.05.2018, 08:37
Nasi skauci go oglądali... trzeba im "zaufać".

Nasza polityka wzgledem bramkarzy jest doprawdy dziwna. Z jednej strony inwestujemy w doswiadczonego bramkarza w niezłym wieku (Cueste), by za chwile jednak ściągać młodego nieopierzonego bramkarza (Lisa).

Jeśli miałby on być nr 3 to byłoby tez dziwne. Nie stać nas na to.

Mam nadzieje że Chorazke chociaż wysla na wypożyczenie, bo się u nas zmarnuje... chyba że jednak przywrocimy rezerwy....
Odpowiedz cytując