|
Nasi skauci go oglądali... trzeba im "zaufać".
Nasza polityka wzgledem bramkarzy jest doprawdy dziwna. Z jednej strony inwestujemy w doswiadczonego bramkarza w niezłym wieku (Cueste), by za chwile jednak ściągać młodego nieopierzonego bramkarza (Lisa).
Jeśli miałby on być nr 3 to byłoby tez dziwne. Nie stać nas na to.
Mam nadzieje że Chorazke chociaż wysla na wypożyczenie, bo się u nas zmarnuje... chyba że jednak przywrocimy rezerwy....
|