Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
5824
25.05.2018, 08:19
A ktoś widział tego Lisa? Ja widziałem w 2 meczach i dużo roboty niestety nie miał. Jednak z tego co zapamiętałem do gra na przedpolu jest u niego fatalna i wolałbym dać szansę Chorążce, niż wydawać 0,5 mln zł.
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda