it napisał(a):

No i sprzedaż za 1 czy 3 mln euro nie oznacza, że te pieniądze szybko zobaczymy, vide Brlek, czy Chrapek.
A dudki potrzebne są na wczoraj.
|
Myślę że w przypadku Carlitosa, o którego powinno bić się kilka klubów Wisła może być w na tyle komfortowej sytuacji aby żądać zapłaty z góry. Lepiej nawet go opchnac "tylko" za 1.5 mln ale nie czekać na pieniądze 7 lat.
Więc jeśli Dinamo tak się na niego slini to niech daje kasę na stół. Inna sprawa, że Carlitos bedzie liczył na lepszą ofertę z lepszej ligi, bo agent już mu zdążył naobiecywac złote góry...