Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5820
Stary 25.05.2018, 06:53
PvD napisał(a):Wyświetl post
Malk podoba mi się jak merytorycznie argumentujesz obecną sytuację, obawiam się jednak,że niektórzy nie zrozumieją a inni jeszcze nie będą chcieć zrozumieć sytuacji w jakiej jest klub ponieważ wiedzą lepiej.
Ja się obawiam, że słowo "niektórzy", którego użyłeś jest zbyt optymistyczne.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując