PvD napisał(a):

|
Malk podoba mi się jak merytorycznie argumentujesz obecną sytuację, obawiam się jednak,że niektórzy nie zrozumieją a inni jeszcze nie będą chcieć zrozumieć sytuacji w jakiej jest klub ponieważ wiedzą lepiej.
|
Ja się obawiam, że słowo "niektórzy", którego użyłeś jest zbyt optymistyczne.