|
O właśnie, wyjaśnijmy sobie jeszcze jedno.
Jeśli uda nam się sprzedać w tym okienku zawodnika/zawodników za powiedzmy 1 mln euro, to zanim pojawi się na forum wysyp haseł z pretensjami do zarządu, że dostali tyle pieniędzy i nikogo nie kupili, efektu sportowego i finansowego nie widać, więc pewnie przehuśtali, zdefraudowali i przekazali pod stołem chłopakom w krótkich spodenkach - uwzględniając poziom naszych długów, płynność itp., tego typu kwota jednorazowo po prostu zniknie w studni bez dna, jaką na chwilę obecną są nasze zaległości. A na to, żebyśmy sobie ją radośnie przychowali żeby wydać na inne cele nie pozwolą nam wierzyciele stojący za drzwiami, z kochającym miastem na czele.
|