Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline
#
5813
24.05.2018, 20:18
To Sarapata jeszcze nie wydała oświadczenia, że "takie określenia Go stygmatyzują i przeszkadzają w resocjalizacji"?
Bo chyba tak to szło ostatnio...
jedenzero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedenzero
Znajdź inne posty napisane przez jedenzero