|
Serek poprostu lubi jak mu plują w twarz mowiąc, że najlepszy zawodnik po Carlitosie zostanie a potem odchodzi za darmo po rewalacjach, ze to Zarzad obnizyl warunki czyli poprostu odjebał amatorke, dla niego Pol poprostu duzo biegal a przeciez takich mamy wagony, pewnie już jadą, pozostaje wspolczuc.
|