Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82107
Stary 24.05.2018, 16:04
Serek poprostu lubi jak mu plują w twarz mowiąc, że najlepszy zawodnik po Carlitosie zostanie a potem odchodzi za darmo po rewalacjach, ze to Zarzad obnizyl warunki czyli poprostu odjebał amatorke, dla niego Pol poprostu duzo biegal a przeciez takich mamy wagony, pewnie już jadą, pozostaje wspolczuc.
Odpowiedz cytując