Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82105
Stary 24.05.2018, 15:59
Widzę, że już podnoszą łby te same tępaki co by nas sprzedały stechertowi za miskę zupy. W końcu znowu można obrzucać łajnem TS. Ci sami naiwniacy cytują guru polskiego internetu "Janekxa", który też siał gównoburze przy Stecherciei i Meresińskim. Obrzydzenie mnie bierze jak was czytam.

Druga sprawa, że najbardziej płaczą ci sami, którzy gdy przychodził do nas Llonch i Carlitos wyzywali ich od "szrotów" i "odpadów" z III ligii i na podstawie ich transferów wieszczyli koniec Wisły. Teraz płacz i zgrzytanie zębów. Ale spokojnie - przyjdą inni i ich też na pewno powyzywacie od kalek.
Odpowiedz cytując