Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82101
Stary 24.05.2018, 15:47
Tak, już tu czytałem jak Mączyński i Brlek odchodzili, że ciężko ich będzie zastąpić, teraz do tej rangi urasta Pol, co dużo biega To dobry zawodnik, ale jak każdy - do zastąpienia. Grał za niego Velez i wyglądało to więcej niż poprawnie. Przyjdzie inny zawodnik, pewnie o innej charakterystyce i myślę, że da radę. Nie róbcie już z tego Lloncha bóg wie kogo...
Odpowiedz cytując