Tak, już tu czytałem jak Mączyński i Brlek odchodzili, że ciężko ich będzie zastąpić, teraz do tej rangi urasta Pol, co dużo biega

To dobry zawodnik, ale jak każdy - do zastąpienia. Grał za niego Velez i wyglądało to więcej niż poprawnie. Przyjdzie inny zawodnik, pewnie o innej charakterystyce i myślę, że da radę. Nie róbcie już z tego Lloncha bóg wie kogo...