Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5800
Stary 24.05.2018, 11:15
jak się z Miśkami chce robić interesy zamiast ich odciąć od Wisły raz na zawsze, to tak jest i tak będzie, żaden poważny sponsor tu nie przyjdzie, bo zobaczy że na klubie siedzi patologiczny pasożyt, który chce %, elo
Odpowiedz cytując