Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5788
Stary 24.05.2018, 09:13
Uważam, że w tej sytuacji Dukat powinien natychmiast zrezygnować ze stanowiska vice-prezesa i zerwać jakiekolwiek kontakty z klubem. Niezależnie czy cos wiedział czy nie wiedział jak był tam managerem. To jedyne PR-owe działanie, które może Wisle pomóc w tym momencie.
Odpowiedz cytując