|
Uważam, że w tej sytuacji Dukat powinien natychmiast zrezygnować ze stanowiska vice-prezesa i zerwać jakiekolwiek kontakty z klubem. Niezależnie czy cos wiedział czy nie wiedział jak był tam managerem. To jedyne PR-owe działanie, które może Wisle pomóc w tym momencie.
|