RadekKRK napisał(a):

Rzetelna ocena wygląda w ten sposób, że przez dwa lata nie udało się zwiększyć dochodów ze sponsoringu, ani z dnia meczowego w sposób znaczący, a kilka procent w jedną lub drugą stroną bardziej przypomina wahania fluktuacyjne.
|
Radek, ta rzetelna ocena jest Twojego autorstwa czy się powołujesz na kogoś?
Nie wiem jak Tobie się wydaje... ale taką ocenę są w stanie sporządzić osoby, które mają dostęp do wszystkich akt funkcjonowania klubu, przepływów finansowych, księgowań i zobowiązań.
Co więcej śmiem twierdzić, że takich ludzie jest ograniczona liczba i nie publikują oni swojej wiedzy na tym forum, ani nawet w przytoczonym powyżej raporcie, który jak sądzę, ma raczej charakter poglądowy, a nie będący wiernym odzwierciedleniem tego, co w "szafie u księgowej piszczy"...