Przybyszewski napisał(a):

|
Co martwi to ze (..) wzroslo obciazenie budzetu pensjami.
|
Ze Manuele, Perezy i prawie 10 innych rezerwowych (Kolar, Kostal, Basha, Ondrasek, itp itd)
Przybyszewski napisał(a):

|
Co cieszy to ze poza wcale nie mamy mniej kasy niz Jaga a 2x wiecej niz Gornik - wiec sie da.
|
Jw - zostawić węższy skład 17-19 piłkarzy. Nie trzeba 27 jak dotychczas.