Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5781
Stary 23.05.2018, 22:15
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Co martwi to ze (..) wzroslo obciazenie budzetu pensjami.
Ze Manuele, Perezy i prawie 10 innych rezerwowych (Kolar, Kostal, Basha, Ondrasek, itp itd)

Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Co cieszy to ze poza wcale nie mamy mniej kasy niz Jaga a 2x wiecej niz Gornik - wiec sie da.
Jw - zostawić węższy skład 17-19 piłkarzy. Nie trzeba 27 jak dotychczas.
Odpowiedz cytując