max TS napisał(a):

Widze moj post wywolal salwy smiechu. Mnie ciekawi to, ze w miare inteligetni ludzie nie dostrzegaja tego, ze otoczenie wplywa na rozwoj pewnych cech u zwierzat, roslin i ludzi. Jest to tak zwana ewolucja...
No chyba, ze to jest jakies forum skrajnie katolickie gdzie wierzy sie tylko w kreacjonizm- to przepraszam.
Jakbym napisal ze Polacy nie umia tanczyc, a Kubanczycy sa generalnie swietnymi tancerzami to minalbym sie z prawda?
|
Oczywiście ze otocznie ma wpływ na to ze Polsce nie ma tyle dobrych piłkarzy co w innych krajach ale nie szukałbym w genach tylko w środowisku jako całości bo moim zdanie jesteśmy za bogaci aby dzięki biedzie rodziło się tu wielu dobrych piłkarzy i za biedni aby dzięki bogactwu szeroko rozumianemu posiadać zdrowe i zdolne sportowo dzieci.
Przykład pokolenie piłkarzy lat siedemdziesiątych jakie mieli trudne dzieciństwo w biedzie i jak to na nich wpłynęło ze byli jednymi z najlepszych na świecie .