|
Widze moj post wywolal salwy smiechu. Mnie ciekawi to, ze w miare inteligetni ludzie nie dostrzegaja tego, ze otoczenie wplywa na rozwoj pewnych cech u zwierzat, roslin i ludzi. Jest to tak zwana ewolucja...
No chyba, ze to jest jakies forum skrajnie katolickie gdzie wierzy sie tylko w kreacjonizm- to przepraszam.
Jakbym napisal ze Polacy nie umia tanczyc, a Kubanczycy sa generalnie swietnymi tancerzami to minalbym sie z prawda?
Ostatnio edytowane przez max TS : 23.05.2018 o godz. 18:29.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|