Raport jest dostepny na stronie Deloitte. Wiadomo ze chcialo by sie porownywac do Legii czy Lecha ale to na ten moment nie ten poziom. Co martwi to ze przychody spadly w porownaniu do zeszlego roku i ze wzroslo obciazenie budzetu pensjami. Co cieszy to ze poza wcale nie mamy mniej kasy niz Jaga a 2x wiecej niz Gornik - wiec sie da.
https://www2.deloitte.com/pl/pl/page...sy-w-2017.html