silver03 napisał(a):

|
Trener chyba czyta nasze forum.
|
Raczej słyszy gwizdy na trybunach podczas meczu i komunikuje się mu, że będzie jeszcze gorzej, jeśli przedłużą jego faworyta. Do tego wiceprezes słuchać kibiców lubi i sam jest w takiej samej mierze kibicem, jak i wiceprezesem, więc też pewnie tego gagatka zawetował.