Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82000
Stary 22.05.2018, 22:44
Do Nikoli mam wielki sentyment. Iliev, o którym ktoś wspominał, też był spoko. Może ktoś jeszcze by się znalazł? W każdym razie narodowość nie ma chyba znaczenia. Równie dobrze możemy pisać, że należy brać obrońców tylko z Poznania, bo stamtąd przyszedł Głowacki. To takie najbardziej prymitywne, nieracjonalne myślenie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując