|
Do Nikoli mam wielki sentyment. Iliev, o którym ktoś wspominał, też był spoko. Może ktoś jeszcze by się znalazł? W każdym razie narodowość nie ma chyba znaczenia. Równie dobrze możemy pisać, że należy brać obrońców tylko z Poznania, bo stamtąd przyszedł Głowacki. To takie najbardziej prymitywne, nieracjonalne myślenie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|