Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81998
Stary 22.05.2018, 22:15
Na derby w 2003 lub 2004 roku(te pierwsze po dluzszej przerwie gdzie padl wynik 0-0) cala drużyna sobie pomalowala glowy w masze barwy, ale nie pamietam jak szybko je zmyli.
Odpowiedz cytując