|
Tak z kibicowskiego punktu widzenia...Dawno, dawno temu na R22 plakano, ze zydy sa mocne, ze to bandyterka i gangsterka - wiec dlatego. Teraz my jestesmy mocni wiec predzej czy pozniej, takie rzeczy musialy sie wydarzyc (i dalej beda).
Czy ma to zwiazek z futbolem? Raczej nie.
Czy ma to wplyw na kibicowanie Wisle? Owszem.
Czy klub powinien za to odpowiadac? Watpie.
Czy ma to przelozenie na powaznych inwestorow? Ktorych?
Czy sekcja powinien sterowac TS? Meresinski?
Krakow - Taki mamy klimat.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|