master17 napisał(a):

|
Czasem mam wrażenie, że są tutaj osoby, które na mecze chodzą od 5 lat. Kiedyś właśnie panowała jedna wielka patologia, teraz to zwykłe przedszkole, ale i tak znajdą się tacy narzekacze.
|
5 lat temu była patologia

No tak 25 lat temu to faktycznie na trybunach więcej się działo ale nie 5 . Mam wrażenie że od przyjścia Cupiała obecne wydarzenia są najbardziej ekspresyjne
