Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5761
Stary 22.05.2018, 20:30
master17 napisał(a):Wyświetl post
Czasem mam wrażenie, że są tutaj osoby, które na mecze chodzą od 5 lat. Kiedyś właśnie panowała jedna wielka patologia, teraz to zwykłe przedszkole, ale i tak znajdą się tacy narzekacze.
5 lat temu była patologia No tak 25 lat temu to faktycznie na trybunach więcej się działo ale nie 5 . Mam wrażenie że od przyjścia Cupiała obecne wydarzenia są najbardziej ekspresyjne
Odpowiedz cytując