blanco napisał(a):

|
Jak ktoś myśli,że takie fakty jak kolejna obecność CBŚP na terenach TSu i stadionu, zatrzymania gangsterów reprezentowanie M. przez panią prezes i bycie managerem w jego siłowni przez DD nie ma znaczenia dla potencjalnych inwestorów i sponsorów to gratuluję optymistycznego podejścia do życia.
|
Jakby to miało znaczenie to by w ogóle tematu nowe inwestora nie było. M. prowadzi legalny biznes a jego siłownia jest jedną z najlepszych w Krakowie. Nigdy słyszałem żeby coś tam znaleziono albo coś złego się działo, bo umowa najmu od razu by była zerwana. Siłownia to akurat najmniejszy problem.