Toeju napisał(a):

Drogi Ogryzku, po sezonie zrobiło się Ciebie pełno w każdym temacie. Niezależnie od jego tematyki forsujesz jeden wątek przewodni - NIE STAWIAMY NA MŁODYCH. Argumentacji Twojej nie będę przytaczał, bo chyba każdemu już ona w pamięć zapadła (zakładając, że pozostali forumowicze nadal czytają Twoje wypociny).
Śmiem tylko wtrącić, że warto śledzić wywiady z osobami decyzyjnymi w klubie. Junco zapowiedział, że w tym okienku będziemy starali pozyskać się MŁODYCH POLAKÓW, z NIZSZYCH LIG POLSKICH.. także widzisz Twoje manifesty mają zostać zrealizowane, poczekajmy na okienko transferowe i podyskutujemy o polityce transferowej po zamknięciu okna i zaprezentowaniu kadry w meczu z Monaco.
|
Lepiej napisać "twoje poglądy" niż "twoje wypociny", - bo taką kulawą pogardą jedzie.
Ale kończę tą dyskusję, po przeczytaniu "twoich wypocin". Czas pokaże gdzie zmierzamy.