Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81965
Stary 22.05.2018, 16:26
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Drogi Ogryzku, po sezonie zrobiło się Ciebie pełno w każdym temacie. Niezależnie od jego tematyki forsujesz jeden wątek przewodni - NIE STAWIAMY NA MŁODYCH. Argumentacji Twojej nie będę przytaczał, bo chyba każdemu już ona w pamięć zapadła (zakładając, że pozostali forumowicze nadal czytają Twoje wypociny).

Śmiem tylko wtrącić, że warto śledzić wywiady z osobami decyzyjnymi w klubie. Junco zapowiedział, że w tym okienku będziemy starali pozyskać się MŁODYCH POLAKÓW, z NIZSZYCH LIG POLSKICH.. także widzisz Twoje manifesty mają zostać zrealizowane, poczekajmy na okienko transferowe i podyskutujemy o polityce transferowej po zamknięciu okna i zaprezentowaniu kadry w meczu z Monaco.
Lepiej napisać "twoje poglądy" niż "twoje wypociny", - bo taką kulawą pogardą jedzie.

Ale kończę tą dyskusję, po przeczytaniu "twoich wypocin". Czas pokaże gdzie zmierzamy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując