Myślę, że krytyka Boguskiego prowadzona była inaczej i przez kogo innego, przybrała też mniejszą skalę. A i tak mało brakowało, a byśmy go odpuścili rok temu. Argument z Małeckim byłby lepszy, gdyby dotyczył tylko odejścia Patryka - chociaż i w tym wypadku uwielbienie dla Małeckiego chyba nie jest już powszechne.
Nie odróżniasz dwóch spraw: wsłuchiwania się w jednomyślny głos kibiców (ale jakościowo innych niż piszący na forach w internecie) od bezpośredniego umożliwienia im wpływania na decyzje klubu.
Chętnie porozmawiam, czy Mitrovic powinien był odchodzić, albo czy klub powinien wsłuchiwać się w głos kibiców, ale może innym językiem niż piszą teraz dzieci w szkole.