Adrio napisał(a):

|
Nie ma co z nim prowadzić konwersacji, mówię o Ogryzku, bo się nie przetłumaczy naszej sytuacji finansowej a co dopiero sytuacji w naszej akademii czy skautingu gdzie może jest 3 osoby na tą chwilę a słyszy się tylko o Kuźbie....
|
Mocny argument, hejtem zawiało....
btw
Nie chcesz, nie dyskutujesz. Boli cię coś że napuszczasz na mnie innych?