Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81961
Stary 22.05.2018, 14:47
Nie ma co z nim prowadzić konwersacji, mówię o Ogryzku, bo się nie przetłumaczy naszej sytuacji finansowej a co dopiero sytuacji w naszej akademii czy skautingu gdzie może jest 3 osoby na tą chwilę a słyszy się tylko o Kuźbie....
Odpowiedz cytując