Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
81961
22.05.2018, 14:47
Nie ma co z nim prowadzić konwersacji, mówię o Ogryzku, bo się nie przetłumaczy naszej sytuacji finansowej a co dopiero sytuacji w naszej akademii czy skautingu gdzie może jest 3 osoby na tą chwilę a słyszy się tylko o Kuźbie....
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio