Ogryzek napisał(a):

Ale Górnikowi to nie przeszkadza mieć w kadrze Żutrkowskiego i[b] kolegów na których zarobią większą kasę. .]/b]
|
Wdze ze ktoś ostatnio mocno zafascynowany Górnikiem.
Możesz wymienić na których kolegach Zurkowskiego zarobią wieksza kase.?
No i wyjasnij co rozumiesz przez wiekszą kase bo to nieostre jest.