pepe72 napisał(a):

"A może poszli do lasu ...". Po informacji Katowickiego Sportu, doskonale widać, że Górnik PRZYPADKOWO strzelił i trafił ze składem. Teraz szukają wzmocnień, bo im się pół drużyny rozejdzie. A jak pewnie pamiętasz, praktycznie nie zmieniali pierwszej 11, co się zemściło w 3 rundzie.
Jak widać transfery Junco/Wisły zrobiły w E-klapie duże wrażenie i teraz więcej kubów rzuciło się na eksplorację 3 Hiszpanii.
|
Oni mieli Hiszpanów przed nami więc hmmm
(Albo w tym samym czasie)
Tak samo jak Piast jeszcze wcześniej itd Junco nic tu nie wymyślił w tym zakresie. Po prostu było mu tylko łatwiej z racji języka i "paszportu" + kontaktów Kiko.
Ale Górnikowi to nie przeszkadza mieć w kadrze Żutrkowskiego i kolegów na których zarobią większą kasę. Hiszpanie nie wykluczają stawiania na młodych.