Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81956
Stary 22.05.2018, 13:03
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
"A może poszli do lasu ...". Po informacji Katowickiego Sportu, doskonale widać, że Górnik PRZYPADKOWO strzelił i trafił ze składem. Teraz szukają wzmocnień, bo im się pół drużyny rozejdzie. A jak pewnie pamiętasz, praktycznie nie zmieniali pierwszej 11, co się zemściło w 3 rundzie.

Jak widać transfery Junco/Wisły zrobiły w E-klapie duże wrażenie i teraz więcej kubów rzuciło się na eksplorację 3 Hiszpanii.
Oni mieli Hiszpanów przed nami więc hmmm
(Albo w tym samym czasie)

Tak samo jak Piast jeszcze wcześniej itd Junco nic tu nie wymyślił w tym zakresie. Po prostu było mu tylko łatwiej z racji języka i "paszportu" + kontaktów Kiko.

Ale Górnikowi to nie przeszkadza mieć w kadrze Żutrkowskiego i kolegów na których zarobią większą kasę. Hiszpanie nie wykluczają stawiania na młodych.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 22.05.2018 o godz. 13:13.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując