Ogryzek napisał(a):

|
Hmmm bo może tam znają pojecie balansu. Mają tych i tych, My tylko "Iberyjczyków"
|
"A może poszli do lasu ...". Po informacji Katowickiego Sportu, doskonale widać, że Górnik PRZYPADKOWO strzelił i trafił ze składem. Teraz szukają wzmocnień, bo im się pół drużyny rozejdzie. A jak pewnie pamiętasz, praktycznie nie zmieniali pierwszej 11, co się zemściło w 3 rundzie.
Jak widać transfery Junco/Wisły zrobiły w E-klapie duże wrażenie i teraz więcej kubów rzuciło się na eksplorację 3 Hiszpanii.