Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81955
Stary 22.05.2018, 12:58
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Hmmm bo może tam znają pojecie balansu. Mają tych i tych, My tylko "Iberyjczyków"
"A może poszli do lasu ...". Po informacji Katowickiego Sportu, doskonale widać, że Górnik PRZYPADKOWO strzelił i trafił ze składem. Teraz szukają wzmocnień, bo im się pół drużyny rozejdzie. A jak pewnie pamiętasz, praktycznie nie zmieniali pierwszej 11, co się zemściło w 3 rundzie.

Jak widać transfery Junco/Wisły zrobiły w E-klapie duże wrażenie i teraz więcej kubów rzuciło się na eksplorację 3 Hiszpanii.
Odpowiedz cytując