|
Ostatnim, który na wypożyczeniu dobrze sobie radził, to był bodaj Chrapek w Kolejarzu i Nalepa, ale kiedy to było to sami możemy powiedzieć jaki jest obraz. Liczyłem, że Kuba Bartosz coś pogra w Sączu. Co prawda grał dużo, ale jakoś specjalnie się nie wyróżniał, w obronie to wręcz katastrofa. Obawiam się, że tam powinien być motorem napędowym jeśli miałby realnie walczyć o skład u nas.
|