Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81953
Stary 22.05.2018, 12:04
Ostatnim, który na wypożyczeniu dobrze sobie radził, to był bodaj Chrapek w Kolejarzu i Nalepa, ale kiedy to było to sami możemy powiedzieć jaki jest obraz. Liczyłem, że Kuba Bartosz coś pogra w Sączu. Co prawda grał dużo, ale jakoś specjalnie się nie wyróżniał, w obronie to wręcz katastrofa. Obawiam się, że tam powinien być motorem napędowym jeśli miałby realnie walczyć o skład u nas.
Odpowiedz cytując