Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36853
Stary 22.05.2018, 11:02
Sam pracuje na 3/2 etatu razem z wekkendami. Jeśli komuś przeszkadza praca w niedzielę to niech idzie do biura, wolny rynek. Zresztą niedzielę sa juz płatne 200%