Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5737
Stary 22.05.2018, 11:02
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
W tamtych czasach chyba jeszcze nie było takich represji państwa, jak po nowelizacji ustawy o imprezach masowych prowadzonej przez D. Tuska.

Martwią mnie ostatnie wydarzenia. Martwi milczenie ze strony klubu.

Jeśli wszystkie rewelacje się potwierdzą - jako klub możemy mieć ogromny problem. W dodatku jest pewien osobnik na fb, który szczyci się tym, że rozsyła maile do naszych obecnych i potencjalnych sponsorów, w tym Bragiela, jakie osoby zasiadają w zarządzie i otaczają nasz klub.

Nikt przecież wpisując w google np. LV Bet nie chciałby mieć trzeciej pozycji " Wisła Kraków - klub zarządzanych przez gangsterów " - To tylko przykład, ale rozumiecie o co chodzi, prawda ?

Prawda jest taka, że zarząd ma ciężki orzech do zgryzienia i trzeba mocno trzymać kciuki za znalezienie wyjścia z tej bardzo trudnej sytuacji. Najgorsza jest ta cisza, która trwa...
A co kogo interesują jakieś rewelacje medialne?
Może babki i Januszy oglądających tvn w każdy dzień tygodnia...
Poważni ludzie wiedzą jak jest, to jest jak z polityką i ktyzysem praworządności oraz niezależnymi sądami. Każdy siedzący w temacie wie jak jest i o co chodzi, ale gówno burza medialna musi być, bo media muszą z czegoś żyć a żyją głównie z ataków i sensacji. Niech atakują jutro ludzie i tak zapomną
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując