DeadOrAlive napisał(a):

W tamtych czasach chyba jeszcze nie było takich represji państwa, jak po nowelizacji ustawy o imprezach masowych prowadzonej przez D. Tuska.
Martwią mnie ostatnie wydarzenia. Martwi milczenie ze strony klubu.
Jeśli wszystkie rewelacje się potwierdzą - jako klub możemy mieć ogromny problem. W dodatku jest pewien osobnik na fb, który szczyci się tym, że rozsyła maile do naszych obecnych i potencjalnych sponsorów, w tym Bragiela, jakie osoby zasiadają w zarządzie i otaczają nasz klub.
Nikt przecież wpisując w google np. LV Bet nie chciałby mieć trzeciej pozycji " Wisła Kraków - klub zarządzanych przez gangsterów " - To tylko przykład, ale rozumiecie o co chodzi, prawda ?
Prawda jest taka, że zarząd ma ciężki orzech do zgryzienia i trzeba mocno trzymać kciuki za znalezienie wyjścia z tej bardzo trudnej sytuacji. Najgorsza jest ta cisza, która trwa...
|
A co kogo interesują jakieś rewelacje medialne?
Może babki i Januszy oglądających tvn w każdy dzień tygodnia...
Poważni ludzie wiedzą jak jest, to jest jak z polityką i ktyzysem praworządności oraz niezależnymi sądami. Każdy siedzący w temacie wie jak jest i o co chodzi, ale gówno burza medialna musi być, bo media muszą z czegoś żyć a żyją głównie z ataków i sensacji. Niech atakują jutro ludzie i tak zapomną