Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5736
Stary 22.05.2018, 11:01
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
W tamtych czasach chyba jeszcze nie było takich represji państwa, jak po nowelizacji ustawy o imprezach masowych prowadzonej przez D. Tuska.

Martwią mnie ostatnie wydarzenia. Martwi milczenie ze strony klubu.

Jeśli wszystkie rewelacje się potwierdzą - jako klub możemy mieć ogromny problem. W dodatku jest pewien osobnik na fb, który szczyci się tym, że rozsyła maile do naszych obecnych i potencjalnych sponsorów, w tym Bragiela, jakie osoby zasiadają w zarządzie i otaczają nasz klub.

Nikt przecież wpisując w google np. LV Bet nie chciałby mieć trzeciej pozycji " Wisła Kraków - klub zarządzanych przez gangsterów " - To tylko przykład, ale rozumiecie o co chodzi, prawda ?

Prawda jest taka, że zarząd ma ciężki orzech do zgryzienia i trzeba mocno trzymać kciuki za znalezienie wyjścia z tej bardzo trudnej sytuacji. Najgorsza jest ta cisza, która trwa...
Ale co chcesz usłyszeć od strony klubu ? Na razie trwa postępowanie wyjaśniające, więc pewnie i tak za wiele powiedzieć nie mogą. Jak rzecznik CBŚ mówi żeby tego nie łączyć z klubem to trzeba mieć nadzieję że to co znaleziono przy R22 było w pomieszczeniach wynajmowanych. W tamtym roku też znaleźli jakieś prochy na terenie klubu, TS rozwiązał umowę najmu i nikt dzisiaj o tym nie mówi. Gorzej jakby taki Jadczak znalazł jakaś powiązania zarządu z zatrzymanymi osobami. Wtedy może być ładny bajzel.


Odpowiedz cytując