Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.05.2018, 10:43
UPRASZCZAJĄC... , Plusy ? , Carlitos, ( trafiło się ślepej kurze ziarno) , derby , zwycięstwa, bramki, taki Ronaldinio smętnej jak pi..da ligi . Mam nadzieję że będzie z niego solidna kasa i miłe wspomnienie., może jakiś solidny nastepca. , Minusy ? - to co się dzieje po za murawą. Trybuny- , antydoping, mizerna frekwencja, gangsterka, CBŚie, negatywna opinia w mediach i nie tylko. Sporo porażek, słąba gra w "meczach o większą stawkę.:
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując