UPRASZCZAJĄC... , Plusy ? , Carlitos, ( trafiło się ślepej kurze ziarno) , derby , zwycięstwa, bramki, taki Ronaldinio smętnej jak pi..da ligi

. Mam nadzieję że będzie z niego solidna kasa i miłe wspomnienie., może jakiś solidny nastepca. , Minusy ? - to co się dzieje po za murawą. Trybuny- , antydoping, mizerna frekwencja, gangsterka, CBŚie, negatywna opinia w mediach i nie tylko. Sporo porażek, słąba gra w "meczach o większą stawkę.: