Ogryzek napisał(a):

Carlitos - ma powód żeby odejść za darmo. Zgarnięcie kasy za podpis w nowym klubie.
(nie pisze że on, ale ma powód)
Małecki? A co mu da rozwiązanie kontraktu z winy klubu? Ktoś go chce?
|
Każdy ma powód do takiego rozwiązania kontraktu. Kasa się należy, a można podpisać kontrakt z kimś innym i ciągnąc kasę z dwóch źródeł. Tudzież siedzieć w domu i "czy się stoi czy się leży..."