ashkeczup napisał(a):

Podsumujmy hiszpanów:
Cuesta>Buchalik
Velez bardzo solidny zawodnik
Llonch,Carlitos- mam coś o nich pisać?
Imaz-marnuje na potęgę, ale i tak jest naszym najlepszym 'skrzydłowym'
Ty naprawdę nie masz ŻADNYCH argumentów
|
Ale gościu - czytasz w innych postach co pisze? Czy dyskutujesz z cieniem!
Buchalik to jakiś junior JEST że podajesz jego przykład? To młody zdolny z niższych lig? Nie uprawiaj oszołomstwa tylko czytaj co piszą inni a nie naciągaj fakty. Bo jesteś inteligentny a odwalasz bucuwe z jakimś Buchalikiem.
Nie przypisuj mi że jestem PRZECIW ściąganiu stranierosów. Jestem natomiast przeciw ściąganiu TYLKO stranierosów manipulatorze.
Jestem za ściąganiem takich piłkarzy którzy dają nam jakość tu i teraz jak Lloncj, Imaz, Velez Cuesta czy Carlitos. Ale nie tylko. Ściagajmy też piłkarzy na jutro z niższych lig.
Nie ściągamy natomiast UWAGA ŁAP - MŁODYCH ZDOLNYCH z niższych lig. I o tym piszę.
(Buchalik nie jest młodym od lat)
NIE PISZĘ!! (Łap)
1. Grajmy tylko Polakami
2. Grajmy TYLKO młodymi Polakami
3. Grajmy tylko Hiszpanami
Złapałeś?
Piszę zbilansujmy zespół. Poza piłkarzami dającymi jakość TU i TERAZ jak Lloncj, Imaz, Velez Cuesta czy Carlitos zamiast dać na pensje jednego, dwóch więcej jak Ze Manuel dajmy takiemu Pikowi, czy innemu z niższych lig.
Podsumuje - braki w argumentacji nadrabiasz przeinaczaniem wypowiedzi interlokutora i stosujesz sofistyczne chwyty (ten post) polemizując nie ze mną a swoim wyobrażeniem co piszę. Szanujmy się kolego.
btw
W tym czasie Pogoń zgarnęła 2 mln euro za uwaga Jakuba Piotrowskiego pozyskanego z Chemika Bydgoszcz (2 mln euro) Czemu my tak nie możemy?