Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81946
Stary 21.05.2018, 23:25
Arked napisał(a):
Otóż to. Brożek, Małecki i kilku innych jakość nie mieli problemu z przebiciem się do składu w bardzo młodym wieku, przy znacznie większej konkurencji. Jesteś dobry - grasz. Jesteś cienki - nie grasz. Proste jak budowa cepa.
No nie bardzo. Brożków bardzo wyraźnie ciągnięto za uszy i budowano. Paweł na przyzwoitym ligowym poziomie zaczął grać dopiero na wypożyczeniu do GKS. Jakieś trzy lata po tym jak Smuda wpuszczał go na boisko tylko z racji wieku i potencjalnego talentu. Na stabilizację formy Piotra czekaliśmy jeszcze z rok-dwa dłużej, choć on przebłyski dobrej gry zaczął pokazywać wcześniej niż Paweł. Także nie przesadzaj, bo Brożki grały w lidze znacznie wcześniej niż nabrali umiejętności godnych Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez jova : 21.05.2018 o godz. 23:41.
Odpowiedz cytując