TonyWiślak napisał(a):

Tylko,gdzie jest gospodarka Niemiec a gdzie nasza?
Rozdawnictwo na lewo i prawo a w dodatku jeszcze człowiek normalnie wyskoczyć nie może na zakupy.
Takie Węgry np.wycofały się z tego idiotycznego pomysłu.
|
Rozdawnictwo?
Jak bys wiedzial jakie zasilki sa w Niemczech a ktore przyznawane są glownie kozojebcom to bys .......nął na zawał
