Cytat:
Pytanie do znających temat ludzi. Czy ktoś z Was ma pojęcie, jak to wyglądało za czasów Cupiała ? Facet miał mimo wszystko autorytet i raczej nie wydaje mi sie, by kibice chcieli mu wejść na głowę ( poza protestem Bednarza, ale wtedy to było już raczej wygaszanie projektu..).
|
To co napisał Dariook , a ja dodam, że Jeśli chodzi o Ultras to była duża swoboda, wchodzenie na bieżnie,(stary stadion) ogólnie gdzie tylko chcieliśmy, odpalenie pirotechniki bez konieczności ukrywania twarzy itp.