tofik napisał(a):

|
Ja bym na narodowość nie patrzył, jedynie na przydatność. Nie mamy pieniędzy by wybrzydzać więc jak się trafi ktoś lepszy, to moze byc i z Grenlandii.
|
Mogę się jedynie pod tym podpisać. Nigdy nie rozumiałem tego parcie na "młodych Polaków".