Ogryzek napisał(a):

|
Model "Kielecki" w pełnej krasie - wagon już podstawiony na bocznicy w Hiszpanii. Kogo przywiezie tym razem? Oby nie gorszych od tych co odeszli. I tak co sezon...
|
To może chociaż racz zauważyć jak odmladzamy kadrę.
Odchodzą:
Głowacki (39 lat)
Brożek (35 lat)
Mitrovic (31 lat)
Cywka (30 lat)
Gonzalez (30 lat)
Brlek (25 lat) - wyjątek
I być może:
Malecki (30 lat)
Ondrasek (30 lat)
Carlitos (?) (28 lat)
Na Brleku zarobilismy, na Carlitosie zarobilimy (oby), na reszcie i tak nie ma szans. Dojdzie do mocnej przebudowy pokoleniowej, bo nie sądzę że Junco nasciaga nam samych 30 latkow.