Ogryzek napisał(a):

|
Model "Kielecki" w pełnej krasie - wagon już podstawiony na bocznicy w Hiszpanii. Kogo przywiezie tym razem? Oby nie gorszych od tych co odeszli. I tak co sezon...
|
Podsumujmy hiszpanów:
Cuesta>Buchalik
Velez bardzo solidny zawodnik
Llonch,Carlitos- mam coś o nich pisać?
Imaz-marnuje na potęgę, ale i tak jest naszym najlepszym 'skrzydłowym'
Ty naprawdę nie masz ŻADNYCH argumentów