Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81943
Stary 21.05.2018, 22:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Model "Kielecki" w pełnej krasie - wagon już podstawiony na bocznicy w Hiszpanii. Kogo przywiezie tym razem? Oby nie gorszych od tych co odeszli. I tak co sezon...
Podsumujmy hiszpanów:
Cuesta>Buchalik
Velez bardzo solidny zawodnik
Llonch,Carlitos- mam coś o nich pisać?
Imaz-marnuje na potęgę, ale i tak jest naszym najlepszym 'skrzydłowym'

Ty naprawdę nie masz ŻADNYCH argumentów
Odpowiedz cytując