Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81942
Stary 21.05.2018, 21:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Model "Kielecki" w pełnej krasie - wagon już podstawiony na bocznicy w Hiszpanii. Kogo przywiezie tym razem? Oby nie gorszych od tych co odeszli. I tak co sezon...
Wyrażasz się jakby z Hiszpanii przywożony był jakiś szrot, a tak nie jest. 3 transfery bardzo dobre(Carlitos, Llonch, Imaz), 3 conajmniej poprawne(Cuesta, Gonzalez, Velez), a pewnie gdyby nie kontuzje, to spokojnie można byłoby ocenić ich jeszcze wyżej, no i oczywiście niewypał w postaci Pereza, który został już odpalony.
Odpowiedz cytując