Ogryzek napisał(a):

|
Model "Kielecki" w pełnej krasie - wagon już podstawiony na bocznicy w Hiszpanii. Kogo przywiezie tym razem? Oby nie gorszych od tych co odeszli. I tak co sezon...
|
Wyrażasz się jakby z Hiszpanii przywożony był jakiś szrot, a tak nie jest. 3 transfery bardzo dobre(Carlitos, Llonch, Imaz), 3 conajmniej poprawne(Cuesta, Gonzalez, Velez), a pewnie gdyby nie kontuzje, to spokojnie można byłoby ocenić ich jeszcze wyżej, no i oczywiście niewypał w postaci Pereza, który został już odpalony.