Ogryzek napisał(a):

|
Model "Kielecki" w pełnej krasie - wagon już podstawiony na bocznicy w Hiszpanii. Kogo przywiezie tym razem? Oby nie gorszych od tych co odeszli. I tak co sezon...
|
hmm. Młodzieżowcy, Polacy z Górnika Z ...
Cytat:
Zabrzanie wciąż muszą walczyć o awans do eliminacji do przyszłorocznej edycji Ligi Europy, ale już rozpoczynają działania na rynku w celu wzmocnienia składu. "Katowicki Sport" informuje, że działacze Górnika obrali już dość sprawdzony w Ekstraklasie kierunek i szukali solidnych zawodników w niższych ligach w Hiszpanii. W ich sieci wpadł Jesús Jiménez.
http://transfery.info/114241,gornik-...astepca-angulo
|