|
Odejście Mitrovicia to wyraźny sygnał przetasowań w środku pola.
Przecież aktualnie nie ma żadnego gracza pod umową ;-)
Co prawda Llonch i Basha zaraz pewnie przedłużą, grać ewentualnie w 4-3-3 może w środku Halilovic, ale przynajmniej 2 piłkarzy brak do tej formacji.
|